چرا آموزشگاه سخن و ثانی ؟

 1- دراینجا از روش های نوین و موثر تدریس استفاده می شود. مثلا درسطح خردسال متناسب با نیاز کودکان ، از بازی و شعر و موسیقی کمک گرفته می شود و در و در سطح بزرگسال با بهره گیری از امکانات شنیداری و تصویری و تعامل رو در روی  ، فراگیران به چهار مهارت اصلی زبان (گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن ) مسلط می شوند.

2- مواد آموزشی که در اینجا تدریس می شود نوین ، متنوع ، موثر و حتی با کمیت بیشتر انتخاب می شود.مثلا اساتید موظف به تدریس و معرفی حداقل یک ، دو و یا سه کتاب کمکی متناسب با سطح فراگیران هستند که در پایان هر ترم هم مورد ارزیابی قرارمی گیرند.

3- نمره قبولی در هر ترم حداقل 70 از 100 و نمره مشروطی 60 از 100 می باشد. فعالیت های طول ترم ثبت شده در کارنامه درج می شود و امتحان شفاهی در پایان ترم نیز به عمل می آید :

100 = کتب جانبی + فعالیت کلاسی + کتبی پایانی + شفاهی پایانی       

مدرسین این آموزشگاه از دومرحله آزمون کتبی (درسطح امتحان تافل) و آزمون مصاحبه (تسلط به زبان وآشنایی با روش های تدریس) گذرانده می شوند و  به علاوه درطول دوره ، بر تدریس آنها نظارت می شود و بازدهی آنها سنجیده می شود. (کادر اساتید آموزشگاه در تابلوی اعلانات ذکر شده است.) 

علاوه بر موقعیت مناسب آموزشگاه که در مرکز شهر قرار گرفته است می توان به فیزیک مناسب فضای داخل کلاس ها اشاره کرد که چیدمان صندلی ها به صورت میز گرد ، و رو در رو می باشد و میانگین تعداد دانش آموز هرکلاس به طور معمول 15 نفر می باشد. 

مدیر آموزشگاه (آقای دکتر  مرتضی پهلوانی ) دارای سوابق زیر می باشد:

الف) تدریس در دانشگاه های کردستان ، آزاد ، فرهنگیان ، آموزشکده فنی ، علمی کاربردی

ب) تدریس درمدارس خاص وابسته به دانشگاه و تیزهوشان

ج) ریاست گروه های آموزشی متوسطه اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج (1376)

د) سر گروه دبیران زبان ناحیه 1 سنندج (6 سال متناوب)

ه) سر گروه و عضو دبیران استان کردستان(4سال متناوب)

و) کسب مقام استانی در جشنواره الگوهای تدریس

ز) گذراندن دوره های دو ساله تربیت معلم  و ساله کارشناسی آموزش زبان با معدل اول و همچنین اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته زبان شناس دانشگاه دولتی واخذ پذیرش دوره دکتری خارج از کشور در رشته زبان شناسی و تحصیلات دکتری داخل کشور در رشته زبان شناسی همگانی

ح) مدرس آموزش از راه دور مرکز التا وابسته به دانشگاه کمبریج

و) تایید شده و دارای مدرک ایزوی مدیریت  از یوکاس انگلستان 

فراگیران این آموزشگاه می توانند با هزینه ای ناچیز روز های جمعه در میز گرد  Talk Show آزاد که با حضور حداقل 1 نفر از مدرسین جهت تقویت بیشتر مکالمه ایشان صورت می گیرد هم به صورت حضوری و هم مجازی شرکت کنند.

فراگیران می توانند به دفعات مورد دلخواه از طریق تلفن و طی تماس با مدرس منتخب  مکالمه خود را تقویت کنند.

کلاس های آنلاین و گروه های اینترنتی تحت نظارت مدیریت مدام و در اوقات قابل انعطاف برگزار می گردد. 

کادر آموزشی آکادمی زبان های خارجی