مرتضی پهلوانی

اخرین به روز رسانی : 1399-10-05

دوره های آنلاین آیلتس pre-IELTS, General and Academic

0 دانشجو
دوره های آنلاین آیلتس pre-IELTS, General and Academic

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

نحوه برگزاری دوره‌ها:

دوره های آمادگی آیلتس IELTS در آکادمی سخن/ثانی از سطح intermediate and beginner آغاز می شوند و تا سطح Advance/Proficiency ادامه دارند.

دوره های آمادگی آزمون IELTS به صورت عادی ، فشرده و نیمه گروهی برگزار می‌گردند. مدت دوره 6 ماه خواهد بود که در 4 ترم در قالب آیلتس 1-4 برگزار می گردد.

در دوره های خصوصی، هر دوره از IELTS در سخن/ثانی بصورت دوره های آموزشی 15 و 30 جلسه ای ارائه می گردد.

دوره IELTS بصورت عادی:
این دوره ها بصورت ۳ روز در هفته، در هر روز ۱ جلسه یک ساعت و نیم می باشد. زبان آموز در هر ترم ۵ هفته ای، یک ترم را پشت سر می گذارد.
با توجه به اینکه نوع برگزاری این دوره آهسته و تدریجی است، برای پشت سر نهادن ترمهای IELTS در سخن/ثانی مدت زمان نیاز است. برای تکمیل ترمهای IELTS از دوره IELTS FOUNDATION تا دوره IELTS ADVANCED با فرمت عادی، زمانی در حدود یک تا دو سال نیاز است.

دوره آیلتس بصورت نیمه فشرده:
این دوره ها بصورت 2 روز یا 3 روز در هفته، در هر روز ۲ جلسه می باشد. زبان آموز در هر ترم ۵ هفته ای، دو ترم را پشت سر می گذارد. سرعت و راندمانِ آموزشی این دوره ها بسیار خوب است بطوریکه زبان آموز با شرکت در آن و انجام تکالیف مربوطه جهش و پیشرفتِ بسیار خوبی در دوره آمادگی IELTS خواهد داشت. ضمناً مدت زمان کمتری را در پشت سر گذاشتن ترمها سپری می کنند.

برنامه آموزشی

برنامه درسی خالی است

درباره مدرس

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
0.0
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره های آنلاین آیلتس pre-IELTS, General and Academic” دیدگاه خود را می نویسید!